Základní škola a Mateřská škola Deštná, Letovice Aktuality Hodnocení žáků – divadlo a drakiáda

Hodnocení žáků – divadlo a drakiáda


Nejvíc se mi líbily koně, ale i ti draci. Moc nám to nelítalo, ale trochu jo. Pak jsme uklidili draka a šli jsme opíkat párky, byly dobrý. Bylo to super……Míša Hašková

Na divadle se mi líbily všechny pohádky a ta ježibaba. Nelíbilo se mi, že jsem neviděl přes školčátka. Na drakiádě se mi líbily koně a párky. Nelíbilo se mi, že jsem neměl draka. A to, že jsme šli brzo. ……..Matěj Mifka

Divadlo bylo pěkné, ale školkáčci moc křičeli, musí se naučit chovat v divadle. Jinak se mi to líbilo. Moc se mi líbila i drakiáda! Potkal jsem tam Jonatána. Drak nám nejdřív nelítal,ale zachvíli fouklo a drak byl nadoraz….. František Hrabal

Divadlo bylo hodně dobrý! Bylo to směšný! Bylo to zábavný! Drakiáda byla dobrá, mně se to líbilo. Nejlepší bylo, když máma dostala draka nahoru….Matěj Lorenc

Mně se líbilo O červeném klubíčku a O kohoutkovi a všechno se mi líbilo. Na drakiádě se mi líbily koně a jak draci lítali a jak si Míša hrál……Kristýnka Malá

V divadle se mi to vůbec nelíbilo. Bylo to hrozně zkomolené. Nejhorší byla pohádka O perníkové chaloupce, Klubíčko se mi líbilo jenom troche. Vadili mi hodně školkáčci. Drakiáda byla super. Buřty byly dobré. S Fandou s Míšou jsme si tam hráli. Ale ty oplatky jsem nemohl. A zima mi nevadila. ….Jonatán Veselý

Divadlo se mi líbilo, nejvíc se mi líbily ty dvě pohádky. Drakiáda se mi taky líbila, měl jsem buřty a pak jsme šli domů…….Vašík Tschischka