Základní škola a Mateřská škola Deštná, Letovice Aktuality a základní škola Názory žáků na projektový den „O zdraví“

Názory žáků na projektový den „O zdraví“


Nejvíc se mi líbila pohádka o Zdravíkovi a Jedlíkovi. Na druhém místě se mi líbilo, jak jsme pokládali na strom, na keř a do vody buď zeleninu nebo ovoce a ryby. Také se mi líbilo, jak nám paní říkala, že třeba složení na malém pitíčku je krátké, tak si ho můžeme vzít, ale když má dlouhé složení tak ne. Také nám paní říkala, že paštika je vyrobena ze zobáků a ze zbytků masa. Bylo prima, že jsme dostali diplomy. Anettka Bilanová.

Bylo to moc zajímavé. A mezitím byly taky úkoly. No vlastně se mi líbilo všechno, ale nejvíc ta pohádka. Gabriela Bubeníková.

Mě se líbilo to, jak tam byl ten Zdravík a Jedlík. A také pohádka. Líbilo se mi, jak ta paní povídala o zdraví. A také to, co máme zdravého jíst. Bylo to hezké. Natynka Čejková.

Líbilo se mi to divadlo. Také se mi líbilo, jak jsme se bavili o vitamínech. Zajímavé to bylo o těch donutech. A pohádka o Zdravíkovi a Jedlíkovi. Martin Braum.

Byla tam pohádka o Zdravíkovi a Jedlíkovi. Skládali jsme obrázky. Učili jsme se o zdraví. Dávali jsme plyšovou zeleninu, ovoce a ryby na plátna. A zpívali jsme písničky. Jonatán Veselý.

Nejvíc se mi líbilo a zajímalo to, co je zdravé a nezdravé, např. paštika je největší zlo, dávají tam zobáky a další. Líbila se mi i pohádka o Jedlíkovi a Zdravíkovi. Jedlík pořád jedl jenom hamburgery a barevná pitíčka, smaženě jídlo a nehýbal se. Byl nepohyblivý, zadýchaný a vyléčil se až u strýčka Toma na farmě. Terezka Prudilová.

Líbila se mi pohádka o Jedlíkovi a Zdravíkovi. Zdravé je ovoce a zelenina. Nezdravé je lízátko. Nemáme jíst smažené věci. Máme být na sluníčku. Michalka Hašková