Karneval očima našich žáků


Já jsem se připravovala ve středu odpoledne. Nejvíc se mi líbila tombola. Vyhrála jsem čelenky, gumu a přívěšek na klíče. Byla jsem za nevěstu. A taky se mi hodně líbil tanec… Anetka Franková.

Bylo to dobré i tombola byla dobrá. My jsme byli fotbalisti. Bylo plno her, moc mě to bavilo. Vyhrál jsem plno bonbónů a v tombole jsem vyhrál míček… Vojta Tyralík.

Musel jsem si nabarvit vlasy. Pak mě máma namalovala. Na karnevalu se mi nejvíce líbilo přenášení houbiček a obvazování mumie…. Vojta Hrabal.

Celkem se mi to líbilo. Masku mi chystala mamka. Nejvíc se mi líbilo občerstvení. Hry byly dobrý všechny…Tomáš Kraut.

Byla jsem Havajanka. Líbila se mi tombola, hry, tancování, kostým anděla, Lociky a šaška… Míša Táborská.

Připravovali jsme kostým všichni doma. Bylo to dobrý. Byly dobrý hry, dobrý občerstvení, dobrá tombola a všichni měli dobrý kostýmy…Tomáš Bilan.

Připravoval jsem se docela dobře. Líbily se mi moc hry a líbila se mi moc tombola. Dobře chutnaly buchty, pití mohlo být víc sladké… Pepík Sakala.

Připravoval jsem se na karneval ve středu večer. Byl jsem za fotbalistu. Vzal jsem si míč, tak jsme si chvilku kopali. Hrály jsme soutěže, dobrá soutěž byla mumie. Bylo to prostě dobrý.

Kostým mi připravoval táta. Líbily se mi všechny kostýmy, ale nejvíc Míša a Anet. Líbily se mi hry, tombola i písničky. Líbila se mi paní učitelka za stromeček. Ivanka Slezáková.

 

CHVÁLÍM VŠECHNY ZA SKVĚLE PŘIPRAVENÉ KOSTÝMY!!!!!! LUCIE KLIMEŠOVÁ