Základní škola a Mateřská škola Deštná, Letovice Aktuality a základní škola Zlatý list – přírodovědná soutěž – 1. místo

Zlatý list – přírodovědná soutěž – 1. místo

Dne 4.5. 2018 se žáci 1., 2., 3. ročníku /M.Hašková, T. Veselý, J. Veselý, J. Nečas, F. Hrabal, R. Vyšehrad/ zúčastnili 46. ročníku soutěže „Zlatý list“, kterou zorganizoval Letokruh Letovice. Soutěžili jsme pod názvem „Ostříži“, vytvořili jsme dvě skupinky. Na všech stanovištích jsme určovali různé přírodniny, zodpovídali otázky týkající se naší přírody, a to tak dobře, že jsme v kategorii nejmladších žáků zvítězili. Budeme rádi vzpomínat nejen na náš úspěch, ale také na to, že jsme si před vstupem na trať mohli příjemně pohrát v prostorách Letokruhu. Tímto děkujeme pořadatelům za krásný den.

KONTAKT ZŠ

ShippingTelefon: