Postřehy ze školního výletu – ZOO Zlín


Výlet byl dobrý, lépe řečeno vynikající výlet. Nejlepší byli rejnoci, ale všechno bylo dobré. Byla tam zvířata, bubny, samé věci, počasí bylo dobré, nepršelo ani nefoukal vítr, prostě jen svítilo slunko. Martin Kobylka.

Rejnoci byli úplně nejlepší. Taky byly hezké surikaty a tuleni. Bylo hezké počasí. Cesta se dala zvládnout. Míša Táborská.

Na výletě se mi líbila zvířata. Cesta sice trvala dlouho, ale měla jsme hodně zážitků. A nejvíc se mi líbili rejnoci. Počasí bylo pěkné. Ivanka Slezáková.

Cesta byla dobrá, ale moc dlouhá. Počasí krásné, slunečné, teplé a veselé. Líbili se mi rejnoci, hadi, surikaty, ptáci, opice a nosorožci. Pocit z výletu výborný, krásný, šťastný, nový. Tomáš Bilan.

Nestihli jsme krmení lachtanů, ale pořád se mi to líbilo. Potom jsme šli do tropické haly Yukatan. Byli tam papoušci, opice, lenochodi, vydry, ptáci, plazi, ryby a paryby. Potom jsme šli do zátoky rejnoků. Tam jsme rejnoky nakrmili, pohladili a vyfotili. Potom jsme šli k zámeckým teráriím. Měli tam krajty, pralesničky, krokodýly, želvy a varany. Po osvěžení jsme šli do Etiopie. Byli tam žirafy, zebry, prasata, vydry, zvláštní slípky, krávy, hyeny, ptáci, lvi, sloni, antilopy, nosorožci a kozy. Mangusty nevylezly, ale viděli jsme albína klokana. Byl tam emu a také krásní pelikáni a černé labutě. Nakonec tam byli papoušci arové, kapibary, tapíři, pavilon opic a mravenečníci. Vojta Hrabal.

magbo system