DRAKIÁDA 2014 – hodnocení


Drakiádu jsme uspořádali na počest podzimního dne, který se nám vydařil. Počasí všem přálo. Vítr foukal chvílemi tak silně, že se čtyři draci utrhli a odletěli do vysokých stromů. Vyfoukaní účastníci drakiády dostali teplý čaj. Po posilnění následovaly bramborové disciplíny. Odměnou byly bonbóny. Brambory byly v závěru využity a změnily se v podzimní tvory a netvory. Zlatou tečkou Drakiády bylo opékání buřtíků. Děkujeme všem zúčastněným, kteří s námi strávili větrné, ale krásné odpoledne.

Názory dětí: Můj drak zase vyhrál. Bylo tam hodně draků. Byla tam celkem sranda. Uletěli čtyři draci. Byl tam dobrý čaj. Ale ty hry byly dobrý. Můj drak se rozpáral.

KONTAKT ZŠ

ShippingTelefon:
516 475 902
Email:
skola
@zsamsdestna.cz

KONTAKT MŠ

Call CenterTelefon:
516 475 902
Email:
skola
@zsamsdestna.cz