Archiv ze dne 12.10.2014

Publikováno v Neděle, 12. října 2014

PODĚKOVÁNÍ Paní HANSKUTOVÉ za krásné nálepky na výzdobu školky Paní FORMÁNKOVÉ za stavebnici Lego a ozdoby Paní KREMPLOVÉ za puzzle a dětský deštník Paní HRABALOVÉ za výbornou domácí marmeládu

TŘÍDNÍ VZDĚLÁVACÍ PLÁN 2014/2015 MŠ DEŠTNÁ

Publikováno v Neděle, 12. října 2014

TŘÍDNÍ VZDĚLÁVACÍ PLÁN 2014/2015 MŠ DEŠTNÁ I. PODMÍNKY Analýza Z loňských plánovaných úkolů se do mateřské školy pořídilo multifunkční zařízení a nový televizor. Nové pracovní koutky se průběžně doplňovaly o další činnosti a náměty pro hru dětí. Bohužel se neuskutečnila výměna vodovodních baterií a také se zatím nepořídil nový venkovní teploměr. Na vylepšení zahrady o environmentální prvky máme několik plánů, které budeme realizovat v průběhu podzimu 2014. Zatím jsme vylepšili zahradu o květinovou výzdobu u vchodu ze školky...